Beylikdüzü Nakliyat


BEYLİKDÜZÜ NAKLİYAT - Ev, Ofis, Depo Taşımacılık


Evden eve nakliyat sektöründe hizmetlerimizi İstanbul'un Beylikdüzü İlçesinde de veriyoruz. Beylikdüzü halkını şirketimizin verdiği hizmetlerden memnun bıraktık ve bırakmaya devam ediyoruz. Sizde bu ilçede oturuyor iseniz eviniz, işyeriniz, deponuz veya ofisiniz varsa ve başka bir mahalleye ya da sokağa ya da ilçeye veya herhangi bir ile taşımak istiyorsanız bizlere tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Ev taşıma alanında kendimizi geliştirdiğimizi düşünüyoruz ve bunu gerek müşterilerimize gerek kendimize vermiş olduğumuz hizmetler ile kanıtladığımızın görüşündeyiz.

Bölgede Yaptığımız Ve Yapmakta Devam Eden Faaliyetlerimiz ;

  • Evden Eve Nakliyat

  • Ofis Taşımacılığı

  • Depo Nakliyesi

  • Eşya Taşımacılık

  • İşyeri Taşıma

  • Asansörlü Nakliyat


Sizde, müşteri memnuniyetini öncelik haline getirmiş firma olarak bizden bu hizmetlerden bir veya birkaçını almak istiyorsanız bizlerle irtibat numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz ve nakliyat için fiyat alabilirsiniz. İrtibat numaramız : +90 0539 501 37 65 'dir.


Beylikdüzü Civarı Evden Eve Nakliyat Firmaları

Beylikdüzü İstanbul evden eve nakliyat firması bölgedeki taşıma hizmet gereksinimlerini karşılamak üzere kurulan şirketlerdir. Nakliyat şirketi kurmak için gerekli olan araç ve ekipmanlara sahip olunmalıdır. Bizler de "Dostlar Nakliyat" olarak bu gereksinimleri karşıladığımızı gerek yetki belgelerimiz ile gerek şirketimizin varlığı ile ispatladık. Nakliyat firmalarının başında gelmek bizler için gurur kaynağıdır. Bunun için tüm müşterilerimize ve potansiyel müşterilerimize teşekkür ederiz. "Memnun kaldım." diyen müşterilerimizin sayısı epey fazladır. Sizlere de, uzun yılların bize kazandırmış olduğu tecrübe ile ve uzman kadromuz ile profesyonel nakliye hizmetini almanızı tavsiye ederiz.


Beylikdüzü Bölgesi Nakliye Fiyatları Ve Maliyetleri

Beylikdüzü Nakliyat Fiyatları dairenizin büyüklüğüne ve eşyalarınızın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Eşya taşıma hizmeti vermek maliyetli olduğundan fiyatlar belirlenirken bunlar ile bir alt limit belirlenir. Fiyatların neler ile ilgili olduğu ve nelere göre artıp azalacağı hakkında daha fazla ve detaylı bilgi almak istiyorsanız "Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir?" adlı yazımızı okuyabilir ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Beylikdüzü İlçesinde Asansörlü Nakliyat Hizmeti Almak

Beylikdüzü asansörlü nakliyat dar geçitli, yüksek katlı ve asansör olmayan binalarda gerek müşterinin talebi ve isteği doğrultusunda gerekse imkan ve kaynaklarının asansör kullanmasını gerektirdiğinde tercih edilen ve ekstra maliyeti olan bir taşımacılık hizmetidir. Nakliye firmasından fiyat teklifi alırken asansör isteyip istemediğinizi de söylerseniz bu hizmetin dahil veya hariç fiyatını öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda önceden planlayarak zaman da kazanmış olursunuz. Asansörlü nakliyat hizmetinin bir diğer faydası da eşyalarınız zarar görmez. Parça eşya yükleyerek katınıza hızlı ve güvenilir bir şekilde taşır, çıkarırız.


Beylikdüzü Çevresinde Ofis Taşıma

Beylikdüzü çevresinde ofisiniz varsa ve evinize daha yakın bir konuma taşımak sebebiyle veya da herhangi bir sebep ile taşımak, taşıttırmak istiyorsanız hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ofis eşyalarınızı özen ile paketleyerek ve çeşitli koruma unsurlarıyla sararak güvenli bir şekilde zarar görmeden yeni ofisinize taşımasını, kurulumunu yaparız. Ofis taşıma hizmetinin bedeli için eşyalarınızın resminin "WhatsApp" üzerinden bizlere göndermeniz fiyat belirleme konusunda hem bize hem de sizlere yardımcı olacaktır. Bu nedenle fiyat almak isterken "WhatsApp" üzerinden bizlere iletişim mesajı atmaya çekinmeyiniz. Müşteri hizmetleri ekibimiz sıra ile göndermiş olduğunuz mesajlarınıza en kısa sürede cevap verecektir.