Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Zaman Sürer ?

Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Zaman Sürer ?

Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Zaman Sürer ?

Evden eve nakliyat ne kadar zaman sürer ? sorusunu cevaplayacağız bu makalemizde. Evinizi taşımak istediğinizde ortalama taşınma süresini bilmeniz planlamanızda size fayda sağlayabilir.

Evden eve nakliyatın ne kadar sürdüğünü anlamak için öncelikle evden eve nakliyatın aşamalarını bilmek gerekiyor. Sizler için aşağıda ev taşıma işleminin aşamalarını listeledik.

  • Eski evinizdeki eşyaların paketlenmesi ve sarılması.

  • Paketlenen ve sarılan eşyalarınızın nakliyat aracına yüklenmesi.

  • Nakliyat aracımızın eşyalarınızı yeni evinize taşıması.

  • Eşyalarınızın yeni evinize çıkarılması ve yerleştirilmesi.

Eşyalarınızın paketlenmesi ve sarılması ne kadar sürer ?

Eşyalarınızın paketlenmesi ve sarılması ne kadar sürer sorusunun cevabı eşyalarınızın büyüklüğüne bağlıdır. Bir + Bir dairelerde eşyalarınızın paketlenmesi ve sarılması İki + Bir ve Üç + Bir dairelere nazaran daha hızlı bitmektedir.

Bir + Bir dairelerde eşyaların paketlenmesi ve sarılması yaklaşık bir saat sürmektedir. Bu sayı İki + Bir ve Üç + Bir dairelerde yaklaşık bir buçuk saat ile iki saat arasında sürmektedir.

Paketlenen ve sarılan eşyalarınızın nakliyat aracına yüklenmesi ne kadar sürer ?

Paketlenen ve sarılan eşyalarınızın nakliyat aracına yüklenmesi binanızın kat sayısı ve asansör olup olmaması ile belirlenir. Aşağıdaki listeden zaman aralıklarını inceleyebilirsiniz.

  • Sıfır ile üç kat aralığındaki daireler : 30-45 dakika 🕒

  • Üç ile altı kat aralığındaki daireler : 45 dakika 🕒

  • Altı ile dokuz kat aralığındaki daireler : 45-60 dakika 🕒

  • Dokuz ile on iki kat aralığındaki daireler : 60-90 dakika 🕒

  • On iki ve daha fazlası : 90 ve üzeri dakika 🕒

Nakliyat aracımızın eşyalarınızı yeni evinize taşıması ne kadar sürer ?

Nakliyat aracımızın eşyalarınızı yeni evinize taşımasının süreci mesafe ile orantılıdır. Eski eviniz ile yeni eviniz arasındaki mesafe uzunluğu arttıkça taşıma süresi de artacaktır. Planlamanızı yaparken buna dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Eşyalarınızın yeni evinize çıkarılması ve yerleştirilmesi ne kadar sürer ?

Eşyalarınızın yeni evinize çıkarılması ve yerleştirilmesi yeni evinizin kat ve asansör olup olmaması ile ilgilidir. Eski evinizden eşyalarınızı paketleme ve sarma işlemi ne kadar sürdü ise bu işlem de yaklaşık o kadar sürecektir.

Toplamda baktığımız zaman evden eve nakliyat işlemi evinizin boyutu ve katına göre değişmekte olup minimum üç saat, ortalama altı saat ve üst sınırı yoktur.

Bu yazımızda sizlere ev taşıma işleminin ne kadar zaman süreceği hakkında bilgi verdik. Okuduğunuz için teşekkürler.

Dilerseniz sıkça sorulan sorulardan Evden Eve Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmeli ? ve Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ? adlı yazımızı da okuyabilirsiniz.

Dostlar Nakliyat - İyi Taşımalar Diler.