Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

Evden Eve Nakliyat Fiyatları Neye Göre Belirlenir ?

  • Evinizin boyutu.

  • Eşyalarınızın sayısı.

  • Eski eviniz ile yeni eviniz arasındaki mesafenin büyüklüğü.

  • Dairenizin Kat sayısı.

  • Binanızda asansör olup olmaması.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evinizi taşıtacağınız zaman eşyalarınızın nakliyat şirketleri tarafından taşınması için bir bütçe ayırmanız gerekiyor. Herkes ev taşıma işleminin maliyetinin olabildiğince az olmasını ister. Bu maliyetin değişkenlerini hesaplayınca bir alt limit seviyesinde ücret ortaya çıkıyor.

Nedir bu değişkenler diye soracak olursak mesafe ,eşya büyüklüğü , ev boyutu olarak sadeleştirebiliriz. Peki neden bu değişkenler fiyatı etkiliyor ?

Bu sorunun cevabı basit. Mesafe arttıkça aracın tüketeceği yakıt artacak ve maliyetin üstüne eklenecek. Eşya büyüklüğü ve ey boyutu hem aracın ağırlığını arttıracağından yakıtı arttıracak hem de taşıma görevlilerinin daha fazla çalışması gerektiğinden aldıkları tutar artacak.

İşte kabaca maliyetin özetini çıkartmış olduk. İşte bu yüzden teklif alırken bunların da planlaması yapılarak teklif verildiğinin bilincinde olmanız hem sizler için hem nakliyat şirketleri için bir avantajdır.

Asansörlü Nakliyat Nedir ?

Asansörlü nakliyat, evinizi taşımak istediğiniz binanın veya taşıyacak olduğunuz evin merdivenlerinin küçük olmasından dolayı eşyaların sığmaması, katının yüksek olması ve binada asansörü bulunmaması gibi konular söz konusu olduğunda tercih edilen bir eşya indirme, eşya çıkarma tekniğidir. Bu teknik uygulanırken bir adet vinç kullanılır ve vinç yardımı ile eşyalarınız hızlı ve güvenilir bir şekilde indirilir, çıkarılır. Fakat vinç kiralama işleminin de bir maliyeti olduğunu göz önünde tutmak gerek. Vinç kiralama işlemi yaklaşık bir bin ₺ olacağından nakliyat fiyatının üstüne eklenir. Bu bedeli ödemek isteyen müşterilerimiz için eşyalarını vinç ile hızlı ve güvenilir bir şekilde taşımaya biz hazırız.

Sayfanın İçindekiler

Bu sayfamızda sizlere evden eve nakliyat işleminde göz önüne alınması gereken maliyetler hakkında bilgi verdik. Yazımızı okuduğunuz için teşekkürler.

Daha fazla bilgi almak için Evden Eve Nakliyatta Nelere Dikkat Edilmeli ? ve Evden Eve Nakliyat Ne Kadar Zaman Sürer ? yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

Dostlar Nakliyat - İyi Taşımalar Diler.